Memoriał Andrzeja Twardowskiego – pamiętamy…

W imieniu organizatorów – naszych przyjaciół z Gostynia – serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w IV Memoriale Andrzeja Twardowskiego, który rozegrany zostanie w dniu 15 kwietnia 2012 r. na kręgielni w Gostyniu. Mamy nadzieję, że wspólnie uczcimy pamięć naszego kolegi w miłej atmosferze i czysto sportowej walce.
W komunikacie poniżej znajdziecie szczegóły organizacyjne oraz regulamin zawodów.

Co prawda większość z nas klubowiczów będzie organizacyjnie działać w ramach Pucharu Wronek ale na pewno znajdą się chętni by reprezentować Wronki na turnieju w Gostyniu.

KOMUNIKAT [PDF]

AMICA – Partnerem strategicznym klubu…

Miło nam poinformować, że Zarząd Klubu „Dziewiątka” Wronki wspólnie z Prezesem Jackiem Rutkowskim oraz Wiceprezesami Marcinem Bilikiem i Wojciechem Kocikowskim, ustalił warunki współpracy klubu i firmy Amica Wronki S.A.

Na mocy podpisanej w marcu umowy, na okres 5-letni, Klub Kręglarski „Dziewiątka” Wronki będzie występował we wszystkich rozgrywkach ligowych od nowego sezonu pod nazwą Dziewiątka-Amica Wronki. Wspólnie z Amicą Wronki S.A. klub będzie dodatkowo popularyzował kręglarstwo wśród pracowników i mieszkańców Wronek.

Uroczyste przekazanie podpisanej umowystoją od lewej: Wojciech Kocikowski – Wiceprezes Amica Wronki S.A., Filip Brzóska – Wiceprezes KK Dziewiątka Wronki oraz Maciej Kląskała – Prezes KK Dziewiątka Wronki

„Podpisana umowa jest elementem długoterminowej strategii klubu „Dziewiątka”. Cieszymy się bardzo, że udało się nam znaleźć wspólne cele z Zarządem firmy, która jest największym rodzimym zakładem wronieckim. Mam nadzieję, że ta umowa pozwoli nam realizować ambitne plany, które opracowaliśmy wspólnie z kolegami z Zarządu Klubu…” – powiedział Prezes „Dziewiątki” Maciej Kląskała.

„Amica wspiera kręglarstwo wronieckie od wielu lat, była w zeszłym roku odznaczona przez Polski Związek Kręglarski. Fajnie, że mamy wytyczoną dalszą ścieżkę współpracy…” – dodał Wiceprezes „Dziewiątki” Filip Brzóska, który uczestniczył razem z Kląskałą w rozmowach.

Zaszufladkowano do kategorii Zarząd

Mistrz jest znany…

2 Turniej Finałowy w Superlidze Kobiet dał jedną ostateczną odpowiedź na pytanie „Kto Mistrzem jest?” – KS Polonia 12912 Leszno.

Dziewczęta z Leszna wspólnie ze swoimi kolegami, którzy przypieczętowali swój triumf już wcześniej, mogą cieszyć się z kolejnego złotego medalu Drużynowych Mistrzostw Polski.

Od Turnieje Finałowe SK 2012

Czytaj dalej

Walne Zebranie Sprawozdawcze

W dniu 1 marca 2012 roku odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Klubu Kręglarskiego „Dziewiątka” Wronki.

Zebranie było podsumowaniem pierwszego roku kadencji nowego Zarządu. Głównym tematem zebrania były więc sprawozdania: merytoryczne, finansowe oraz Komisji Rewizyjnej.

Podziękowanie za 25-letnią pracę w roli Księgowej Pani Wandzie Olczyk 

Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Zarząd

Nasza młodzież na fali… Puchar Pleszewa…

W dniach 23-25.02.2012 na kręgielni w Pleszewie odbył Turniej Kręglarski o Puchar Pleszewa. Turniej ten po kilku latach nieobecności pojawił się w kalendarzu, mamy nadzieję na stałe, miejmy nadzieję, że to też przyczyni się do podjęcia decyzji przez włodarzy Pleszewa o zainstalowaniu w nowopowstałym centrum sportowym torów kręglarstwa klasycznego. Niestety ale rozegranie takich zawodów na 2-torowym obiekcie jest bardzo uciążliwe zarówno dla przyjezdnych klubów jak i organizatorów.

Czytaj dalej

Młodzieżowa potyczka – Wronki kontra Tarnowo Podgórne

Trener z Tarnowa Podgórnego – Marek Torka i Prezes Klubu 9 Wronki – Maciej Kląskała jakiś czas temu wpadli na pomysł organizacji meczu młodzieżowego, aby zintegrować młodzież z dwóch klubów poprzez sportową rywalizację.

I Młodzieżowy Mecz pomiędzy Wronkami i Tarnowem Podgórnym został zaplanowany i rozegrany w minioną sobotę. Z uwagi na to, że grupa zawodników i zawodniczek z Tarnowa Podgórnego nie jest zbyt liczna, zdecydowano że kadra meczowa będzie liczyła 15 osób w każdej drużynie i stanowić ona będzie 5 dzieci, 5 młodziczek i 5 młodzików.

Ze względu na to, że dzień wcześniej kadra wroniecka wróciła z turnieju w Pleszewie, szansę gry w meczu otrzymali zawodnicy i zawodniczki z mniejszym stażem.

Równo o godzinie 10.00 sędzia zawodów – Maciej Kląskała – wyprowadził w rytmie muzyki obie reprezentacje z trenerami na czele. Drużynę gości poprowadził Marek Torka a drużynę gospodarzy Piotr Rybarczyk. Dla najmłodszych zawodników i zawodniczek był to na pewno dość przejmujący moment i wyzwolił w nich wielką wolę zwycięstwa. Uczestnicy wymienili się gadżetami przygotowanymi przez Urząd Miasta i Gminy Wronki oraz Urząd Gminy Tarnowo Podgórne.

Czytaj dalej