Udany początek sezonu młodzieży…

W miniony weekend w Poznaniu odbył się Ogólnopolski Turniej Kręglarski „Wielkopolska Zaprasza”. Była to już trzydziesta druga edycja tych zawodów.

Nasz reprezentacja składała się z zawodniczek i zawodników czterech kategorii wiekowych: młodziczek, młodzików, juniorek mł. i juniorów mł., łącznie w Poznaniu wystartowało 21 naszych reprezentantów. Poziom zawodów był mocno zróżnicowany ale tory w Poznaniu są wymagające i nie każdy radzi sobie z techniką.

Nasza ekipa do niedzielnych finałów doprowadziła dwunastkę reprezentantów. Gra finałowa okazała się bardzo skuteczna dla naszych podopiecznych. Wygraliśmy we wszystkich kategoriach, w których grali nasi. Jedyną kategorią, które nie obsadziliśmy były dzieci. Zwyciężyli: w młodziczkach – Sandra Szczepska, w młodzikach – Maciej Olczyk, w juniorkach mł. – Julia Brodziszewska a w juniorach mł. – Tymoteusz Ratajczak.

Dziewiątka-Amica Wronki zwyciężyła bezapelacyjnie klasyfikację klubową, w której zdobyła  88 punktów, wyprzedzając OSiR Vector Tarnowo Podgórne – 54 pkt i Alfę Vector Tarnowo Podgórne – 27 pkt. W Poznaniu wystartowało siedem klubów…

WielkopolskaZaprasza2014