Kolejny turniej „lokalny”…

W sobotę 15.02.2014 r. odbył się kolejny turniej o charakterze rekreacyjnym. Tym razem kręglarze mogli wziąć udział w turnieju, którego patronatem objął Prezes Amatorskiego Stowarzyszenia Kręglarzy we Wronkach – Marek Jabłoński.

W turnieju wzięło udział 57 osób – 17 kobiet i 40 mężczyzn. Wyniki, jakie uzyskała czołówka, na bardzo wysokim poziomie. Wśród kobiet najlepiej spisała się Natalia Skrzypczak-Bączkiewicz w Wronek, której do magicznych 400 kręgli brakowało niewiele szczęścia – wynik 399 robi wrażenie. Drugie miejsce dla Brygidy Garczarek z Wronek – 364 a trzecie dla Iwony Witkowiak z Poznania – 359.

ASK_kobiety

Wśród Panów na podium było ciasno – wyniki zbliżone i można uznać, że cała trójka panów sprawiła dużą niespodziankę… Na najwyższym poziomie podium stanął Stefan Wojtasz z Szamotuł (387), drugie miejsce zajął Dariusz Kujawa z Wronek (383) a trzeci był Andrzej Spychała z Wronek (381).

ASK_mezczyzni

Kolejny turniej rekreacyjny 15 marca – a naszym klubowiczom przypominamy o kalendarzu, który jest dostępny z lewej strony naszej strony. Tam można znaleźć wszystkie terminy, w których coś dzieje się na wronieckiej kręgielni…

Komplet wyników Pucharu Prezesa ASK