W niedzielę (11.12.2011) nasze drużyny superligowe rozegrały swoje kolejne mecze.
Seniorki rozpoczęły już rundę rewanżową fazy „każdy z każdym” Superligi PZK Kobiet meczem z Tucholanką Tuchola na swoim obiekcie. Pojedynek w Tucholi w pierwszej kolejce zakończył się zwycięstwem naszych zawodniczek 2:6 i stawką tego meczu były 3 punkty to klasyfikacji (przypomnijmy, że za zwycięstwo w dwumeczu drużyna otrzymuje dodatkowy punkt).


