Zwycięsko we Wronkach, przegrana w Gostyniu…

W niedzielę (11.12.2011) nasze drużyny superligowe rozegrały swoje kolejne mecze.

Seniorki rozpoczęły już rundę rewanżową fazy „każdy z każdym” Superligi PZK Kobiet meczem z Tucholanką Tuchola na swoim obiekcie. Pojedynek w Tucholi w pierwszej kolejce zakończył się zwycięstwem naszych zawodniczek 2:6 i stawką tego meczu były 3 punkty to klasyfikacji (przypomnijmy, że za zwycięstwo w dwumeczu drużyna otrzymuje dodatkowy punkt).

Czytaj dalej

Słaby występ Seniorek i Seniorów w Mistrzostwach Polski

Tym razem musimy dość srogo ocenić naszą reprezentację klubu. Na zakończonych Mistrzostwach Polski Seniorek i Seniorów w Gostyniu, nasza kadra spisała się fatalnie. Jedynym jasnym punktem reprezentacji była Marta Duszyńska, która jako jedyna! awansowała do finału, tam zajęła dziewiątą pozycję, choć do podium nie było tak dużej straty.

Reszta zawodniczek i zawodników musi szybko pozbierać się bo już za tydzień walka o punkty superligowe, które są bardzo potrzebne zarówno Paniom jak i Panom.

Drużyna kobieca podejmuje trudnego rywala – drużynę z Tucholi (mecz we Wronkach, w niedzielę 11.12.2011 o godzinie 12.00) natomiast drużyna męska w tym samym czasie zagra swój mecz na bardzo trudnym terenie – w Gostyniu, gdzie musi zatrzeć złe wrażenie po zakończonym właśnie turnieju mistrzowskim.

Memoriałowe granie naszej licznej młodzieży…

Nasz klub wystartował w dniach 25-27.11.2011r. na kręgielni w Gostyniu w X Memoriale Józefa Zybera i Jarosława Sobierajskiego. 

Nasza młodzież zaprezentowała się bardzo dobrze, a liczebnie pobiliśmy wszelkie rekordy frekwencji. Inne kluby z zazdrością mogą przyglądać się rozwojowi klubu z Wronek, z czego my jesteśmy bardzo dumni.

Czytaj dalej

Twierdza „Gdańsk” zdobyta…

Mecze Superligi Kobiet na dwutorowej kręgielni w Gdańsku są często jednostronnymi spotkaniami. Gospodynie wykorzystują dość skutecznie doskonałą znajomość torów a 6 pojedynków toczonych na dwóch torach trwa na tyle długo, że bardzo trudno utrzymać koncentrację przez cały mecz.

Nasze Panie były zmuszone (ze względu na obowiązki zawodowe i związane ze studiami) tym razem mecz w Gdańsku musiały przełożyć na inny termin.

Do Gdańska więc pojechały w dniu 27.11.2011 r. i data ta będzie zapisana na kartach historii klubu jako pamiętna z powodu pierwszego zwycięskiego meczu.

Czytaj dalej

Marta Woźniak V-ce Mistrzynią Polski

19-20 listopada w Tomaszowie Mazowieckim rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów w konkurencjach par i indywidualnych. „Dziewiątka” Wronki przywiozła z tego championatu dwa czwarte miejsca w parach i jeden srebrny medal.

„Dziewiątka” Wronki – juniorska czołówka Polski…

Czytaj dalej

Mateusz potrójnym Mistrzem Polski Młodzików

Pierwsze Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek rozegrane na obiekcie K.K. „Dziewiątka” Wronki dostarczyły wszystkim uczestnikom dużej dawki „sportowej adrenaliny”. Podczas trzydniowych zawodów wroniecka kręgielnia gościła 70 zawodników, reprezentujących 11 klubów: KS Polonia 1912 Leszno, KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne, OSiR Vector Tarnowo Podgórne, MLKS Tucholanka Tuchola, KS Start Gostyń, TPK Wejherowo, TKKF Platan Pleszew, TKKF Dębinki Gdańsk, KS Zatoka Puck, KS Czarna Kula Poznań oraz K.K. „Dziewiątka” Wronki.

Czytaj dalej

Wronki „kręglami stoją”…

W weekend 15-16 października 2011 r. we Wronkach rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Par i Mikstów w grze do pełnych. Turniej jest rozgrywany wśród zawodników, którzy nie grają w rozgrywkach Superligi Kręglarskiej a tym samym grają w kręgle bardziej rekreacyjnie. W turnieju mogą startować zarówno zawodnicy zrzeszeni w klubach jak i Ci, którzy nie są zarejestrowani w żadnym stowarzyszeniu sportowym.
Dwudniowe zmagania, 84 zawodników i zawodniczek z największych ośrodków kręglarskich w Polsce, kilka naprawdę fenomenalnych wyników, 3 komplety rozdanych trofeów Mistrzostw Polski – to bilans tego co zdarzyło się w miniony weekend na wronieckiej kręgielni.
Czytaj dalej

Nowa strona…

Witajcie na nowej stronie klubowej. Mamy nadzieję, że informacje tu zamieszczone będą zorganizowane bardziej czytelnie…

W tej chwili budujemy kształt naszej strony – będziemy tu umieszczać informacje z życia klubu.

Na specjalnej zakładce umieszczamy na bieżąco wyniki Wronieckiej Amatorskiej Ligi Kręglarskiej…