Nowy sezon się zbliża…

Wielkimi krokami zbliża się kolejny sezon kręglarski. Co niektórzy już nerwowo dreptają by móc chwycić kulę i strącić pierwsze w sezonie kręgle…

Nasza młodzież w okresie letnim wypoczywa wspólnie z rodziną ale również z kręglarskimi kolegami. Grupa Juniorów młodszych odbyła już letni obóz w czeskim Nachodzie a grupa młodzików w sierpniu wyjeżdża do Władysławowa, gdzie będzie przygotowywać się do nowego sezonu.

Najstarsza grupa kręglarzy rozpoczyna okres przygotowań od 8 sierpnia.

Tymczasem można już przeanalizować kręglarski kalendarz – nadchodzącego sezonu, który jest dość mocno „naładowany” różnego typu zawodami. Link do kalendarza znajdziecie z prawej strony naszej klubowej stronki.

Terminarz Superligi i Ligi Drużyn 4-osobwoych znajdziecie tutaj.

Piknik Kręglarski 2012 – zakończenie sezonu

16 czerwiec 2012 będzie na długo zapamiętany przez wszystkich Polaków – drużyna narodowa w piłce nożnej zagrała swój ostatni mecz w Euro 2012, które rozgrywane były (w tym momencie jeszcze są) w Polsce.

Dla kręglarzy z Wronek było to jeszcze jeden ważny dzień – zakończyliśmy wielkim Piknikiem Kręglarskim – długi i obfity sezon kręglarski.

Czytaj dalej

Młodzieżowy weekend we Wronkach

Od piątku do niedzieli na wronieckiej kręgielni trwały zmagania młodzieży, w ramach rozgrywanych Mistrzostw Okręgu Dzieci oraz Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików.

Organizatorami tych imprez byli: Wielkopolski Okręgowy Związek Kręglarski oraz Klub Kręglarski „Dziewiątka” Wronki.

Czytaj dalej

Brąz – sukces i niedosyt…

Nasza drużyna juniorów młodszych wróciła do Wronek z brązowym medalem. Ten wynik należy ocenić pozytywnie, choć niedosyt pozostał.

u góry od lewej: Filip Brzóska, Kornel Ratajczak, Tymoteusz Ratajczak, Maciej Kląskała
u dołu od lewej: Patryk Janicki, Michał Pajor, Radosław Świniarski

 

Czytaj dalej

IX Amica Cup już historią

O 18:40 w niedzielę zakończyliśmy tegoroczne zmagania w kolejnej, już dziewiątej edycji Amica Cup. Tym razem gościliśmy 132 graczy z całej Polski, tylu skorzystało z naszego zaproszenia.

Część kluczowych rozstrzygnięć poznaliśmy już w sobotę, kiedy to wiadomo było kto wygrał w trzech kategoriach: mixt oraz parach kobiet i mężczyzn. Ogólnie w eliminacjach mieliśmy do czynienia z bardzo wysokim poziomem sportowym. Wiele wysokich wyników a dzięki temu naprawdę piękną walkę.

Czytaj dalej