Drużyna mężczyzn w drodze do sezonu…

W piątek, męska reprezentacja udała się do Władysławowa aby wykorzystać weekendową przerwę w pracy i przygotować się do nadchodzącego sezonu. Drużyna nie mogła pojechać, z różnych przyczyn, w komplecie ale wspomagając się juniorami młodszymi, przebywającymi na obozie WOZK, rozegrała dwie gry kontrolne.

Generalnie, od piątku do soboty, uczestnicy wyjazdu spędzili czas na sportowo (piłka plażowa, kręgle, nadmorskie spacery) ale punktem kulminacyjnym był sparing kręglarski z drużyną KS Zatoka Puck.

W sobotę, na kręgielni w Pucku, rozegraliśmy 2 godzinny trening techniczny z udziałem ośmiu zawodników. Następnie długi spacer, piłka plażowa-siatkowa. Niedziela od rana drużyna wroniecka zmierzyła swoje siły z lokalną drużyną z Pucka, na kręgielni Zatoki. Mecz od początku układał się po naszej myśli. Za sprawą bardzo dobrego startu naszych juniorów młodszych – Michała Pajora i Kornela Ratajczaka uzyskaliśmy sporą przewagę w kręglach i dwa punkty z pojedynków. W drugim bloku Maciej Kląskała i Mateusz Borowski zwiększyli przewagę na sumie kręgli i dołożyli kolejne dwa zwycięstwa pojedynkowe. W ostatnim bloku jedyny punkt dla Pucka zdobył Arek Stachecki przeciwko Mateuszowi Olczykowi, obok Filip Brzóska – najlepszym wynikiem dnia (563) przypieczętował nasze zwycięstwo 1:7.

Cały wyjazd, w bardzo dobrej atmosferze, można uznać za udany. Co prawda, wielogodzinna podróż do domu była dość męcząca ale… co się nie robi dla osiągnięcia lepszej formy 🙂

Protokół ze sparingu [PDF]