Turniej Walentynkowy o Puchar Dyrektora PPPM Pomet Wronki 2024

17 lutego 2024 na wronieckiej kręgielni rozegrano Walentynkowy Turniej o Puchar Dyrektora Państwowego Przedsiębiorstwa Przemysłu Metalowego Pomet Wronki.

Jak co roku, i tym razem, pozytywne emocje przewijały się ze sportową rywalizacją.

Serduszkowa, pełna ciepła i miłości atmosfera sprzyjała osiąganiu super wyników.

Zobaczyliśmy wspaniałą grę, co potwierdzają bardzo wysokie rezultaty. Wśród kobiet najlepszą okazała się Ania Piotrowska z wynikiem 396, kolejny wynik był o ponad 20 punktów słabszy. 372 punkty zdobyła Edyta Kląskała. Trzecie miejsce z 353 strąconymi kręglami zajęła Beata Błajet.

Wśród panów, jedynie o kilka punktów lepszy od kobiet, okazał się Rafał Cyran, osiągając wynik 401 kręgli! Dawid Dobierski zakończył zawody z drugim wynikiem 377 punktów. Z kolei, dawno nie goszczący na wronieckiej kręgielni, Kamil Gustowicz zajął trzecie miejsce podium z 372 kręglami.

Zwycięzcy zostali nagrodzeni pamiątkowymi pucharami i voucherami do Decathlonu oraz gadżetami sponsora zawodów – Pometu.

W związku z tym, że był to Turniej Walentynkowy nie mogło zabraknąć dodatkowej klasyfikacji. Wśród par na najwyższym stopniu podium stanęli Edyta Kląskała z Robertem Szczepskim. Ich łączny wynik to 734 punkty. 717 kręgle strąciła druga w klasyfikacji para Paulina Musielak i Dawid Dobierski. W końcu trzecia para: Ania Piotrowska z Tomkiem Kowalskim strącili łącznie o jeden kręgiel mniej od drugiej pary – 716.

Najlepsi w parach otrzymali vouchery do realizacji we wronieckich restauracjach: Hotel Olympic i Dwa Brzegi. Smacznego!

Za najlepszy strój, związany z walentynkami, nagrodę przyznano Darii Kulczewskiej i Brygidzie Garczarek.

Każdy uczestnik mógł posilić się smaczną, gorącą grochówką i zasłodzić ciastem, które przywiózł ze sobą Kamil, obchodzący urodziny w lutym. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i gratulujemy imponujących wyników.

Już dzisiaj zapraszamy na kolejną edycję tego wspaniałego wydarzenia w lutym 2025 roku na “targowichu”.

Poniżej link do fotorelacji oraz dla zainteresowanych do wyników.

Ze sportowym pozdrowieniem

DOBRY RZUT!!!