Turniej Asów za nami

Kolejny turniej z cyklu Grand Prix Polski za nami, tym razem w Tomaszowie Mazowieckim. Turniej Asów niestety nie zgromadził na starcie licznej grupy zawodniczek i zawodników. Z różnych względów nasz klub wyjątkowo reprezentowała skromna grupa 6 osobowa. Wszyscy jednak zagrali dwukrotnie – czyli zarówno w eliminacjach jak i finałach.

TurniejAsów_2015

W 16-osobowej stawce kobiet najlepiej spośród naszych zawodniczek spisała się liderka GPP Natalia Skrzypczak-Bączkiewicz, zajmując czwarte miejsce (1071 kręgli). Ósma była Sylwia Machniewska (1035) a jedenasta Marta Duszyńska (1026). Natalia pewnie utrzymuje prowadzenie w całym cyklu.

W nieco liczniejszym męskim gronie także wszyscy nasi kręglarze uzyskali awans do finałów. Najwyżej sklasyfikowany został Filip Brzóska – 8 miejsce z wynikiem 1095. Tuż za nim na 9 miejscu Bartosz Krug 1094, na 14 pozycji Krzysztof Sawala po słabszym starcie w finale (1057 łącznie).

WYNIKI TURNIEJU ASÓW

KLASYFIKACJA GPP