Piknik Kręglarski 2012 – zakończenie sezonu

16 czerwiec 2012 będzie na długo zapamiętany przez wszystkich Polaków – drużyna narodowa w piłce nożnej zagrała swój ostatni mecz w Euro 2012, które rozgrywane były (w tym momencie jeszcze są) w Polsce.

Dla kręglarzy z Wronek było to jeszcze jeden ważny dzień – zakończyliśmy wielkim Piknikiem Kręglarskim – długi i obfity sezon kręglarski.

Nasze wielkie święto rozpoczęliśmy od uhonorowania najlepszych graczy Wronieckiej Amatorskiej Ligi Kręglarskiej. Ceremonia dekoracji odbyła się w miłej atmosferze, w której uczestniczyła reprezentacja większości drużyn.

Po dekoracji rozpoczęliśmy świętowanie przy grillu i suto zastawionym stole, między innymi mieliśmy do dyspozycji okolicznościowy tort – przygotowany przez naszą koleżankę Dorotę Sawalę (za co szczególne podziękowania).

Wszyscy niecierpliwie czekaliśmy na rozpoczęcie starcia Polski z Czechami na Euro. Na dużym ekranie – w specjalnie przygotowanym z tej okazji Fun Zone – kilkadziesiąt osób przeżyło wielkie rozczarowanie – z wiadomego powodu.

Nie mogło to jednak pozbyć nas dobrej zabawy do godzin nocnych. Tańce, karaoke i oczywiście tory kręglarskie pozwoliły nam miło spędzić czas i na pewno taką formę zakończenia sezonu wprowadzimy już jako tradycję.

Nowy sezon dopiero we wrześniu ale na pewno przygotowania zaczną się wcześniej – już w sierpniu. Życzymy wszystkim klubowiczom i sympatykom kręglarstwa – udanych wakacji, wspaniałej pogody i niezapomnianych przygód w okresie letnim.

Do zobaczenia – DOBRY RZUT