AMICA – Partnerem strategicznym klubu…

Miło nam poinformować, że Zarząd Klubu „Dziewiątka” Wronki wspólnie z Prezesem Jackiem Rutkowskim oraz Wiceprezesami Marcinem Bilikiem i Wojciechem Kocikowskim, ustalił warunki współpracy klubu i firmy Amica Wronki S.A.

Na mocy podpisanej w marcu umowy, na okres 5-letni, Klub Kręglarski „Dziewiątka” Wronki będzie występował we wszystkich rozgrywkach ligowych od nowego sezonu pod nazwą Dziewiątka-Amica Wronki. Wspólnie z Amicą Wronki S.A. klub będzie dodatkowo popularyzował kręglarstwo wśród pracowników i mieszkańców Wronek.

Uroczyste przekazanie podpisanej umowystoją od lewej: Wojciech Kocikowski – Wiceprezes Amica Wronki S.A., Filip Brzóska – Wiceprezes KK Dziewiątka Wronki oraz Maciej Kląskała – Prezes KK Dziewiątka Wronki

„Podpisana umowa jest elementem długoterminowej strategii klubu „Dziewiątka”. Cieszymy się bardzo, że udało się nam znaleźć wspólne cele z Zarządem firmy, która jest największym rodzimym zakładem wronieckim. Mam nadzieję, że ta umowa pozwoli nam realizować ambitne plany, które opracowaliśmy wspólnie z kolegami z Zarządu Klubu…” – powiedział Prezes „Dziewiątki” Maciej Kląskała.

„Amica wspiera kręglarstwo wronieckie od wielu lat, była w zeszłym roku odznaczona przez Polski Związek Kręglarski. Fajnie, że mamy wytyczoną dalszą ścieżkę współpracy…” – dodał Wiceprezes „Dziewiątki” Filip Brzóska, który uczestniczył razem z Kląskałą w rozmowach.