Ostatnie wpisy

Byliśmy widoczni w 44.Pucharze Poznania

W dniach 27-29.08.2021 odbyła się 44. edycja Pucharu Poznania. W turnieju uczestniczyła skromna reprezentacja naszego klubu ale z całkiem dobrym skutkiem.
Piątkowo-sobotnie eliminacje były jednocześnie zaliczane do konkurencji par mieszanych. W niej najlepsza okazała się wroniecka para Patrycja Grzelak i Maciej Olczyk.
Pozostałe dwie nasze pary tworzyły duety małżeńskie i zajęły miejsca: 6. Edyta i Maciej Kląskała oraz 14. Dorota i Krzysztof Sawala.
W finale wśród panów najlepszy okazał się Maciej Olczyk (555+585), który wygrał w finale z naszym najlepszym aktualnie graczem „eksportowym” – Michałem Szulcem. Pozostali reprezentanci Dziewiątki: 6. Maciej Kląskała, 14. Kornel Ratajczak (powracający po dłuższej przerwie do kręglarskiej rywalizacji), 17. Tomasz Pajor i 24. Krzysztof Sawala.
Wśród pań na trzecim stopniu podium stanęła Patrycja Grzelak. Z pozostałych naszych reprezentantek miejsce 8. zajęła Edyta Kląskała, a 11. Dorota Sawala.
Aktualnie nasi klubowicze szykują się do rozgrywek ligowych, które startują niebawem. Pierwszy swój mecz rozegrają w Centralnej Lidze Juniorów nasi młodsi gracze, którzy 11.09.2021 podejmą na naszym obiekcie zespół Startu Gostyń. Nasze panie udają się 15 września do Tarnowa Podgórnego, natomiast panowie sezon zainaugurują 18 września meczem w Sierakowie.
  1. Ostatnie pożegnanie Możliwość komentowania Ostatnie pożegnanie została wyłączona
  2. Co w kręglach piszczy? Sezon ligowy 2020/2021 Możliwość komentowania Co w kręglach piszczy? Sezon ligowy 2020/2021 została wyłączona
  3. Zmarł WOJCIECH KUDLIŃSKI Możliwość komentowania Zmarł WOJCIECH KUDLIŃSKI została wyłączona
  4. Krugson w Berlinie – wywiad Możliwość komentowania Krugson w Berlinie – wywiad została wyłączona
  5. Pompowaliśmy dla Hani w ramach #GaszynChallenge Możliwość komentowania Pompowaliśmy dla Hani w ramach #GaszynChallenge została wyłączona
  6. I etap odmrażania – startują treningi Możliwość komentowania I etap odmrażania – startują treningi została wyłączona
  7. Zmiana regulaminu płacenia składek członkowskich Możliwość komentowania Zmiana regulaminu płacenia składek członkowskich została wyłączona