14 Amica Cup przechodzi do historii

Pierwszy raz w historii liderka eliminacji wśród kobiet Natalia Postrożny wyszła z grupy, przeszła pomyślnie drabinkę pucharową i zwyciężyła w finale z Ewą Iwicką, która cieszyła się z drugiej pozycji w czternastej edycji Amica Cup 2017. Nie powiodła się ta sztuka Jakubowi Osiewiczowi, który był bliski pokonania Jarosława Bonka w finale ale w rzucie zwycięstwa więcej zimnej krwi zachował James i to on uniósł puchar zwycięstwa i odebrał główną nagrodę.

Szczegółowe wyniki można przejrzeć tu ale warto podać również zwycięzców par. Wśród kobiet zwyciężyły Joanna Kurpisz (Leszno) i Izabela Torka (Poznań) a w konkurencji par męskich triumfował: Bartosz Krug (Sieraków) i Piotr Kieliba (Pleszew).

Uhonorowaliśmy również Królową i Króla Dzwonka (najczęściej trafiający 9’tki i królewskie 8’mki) – Sylwię Machniewską i Michała Szulca oraz Królową i Króla Środka (najczęściej trafiający idealny środek układu) a byli nimi Sylwia WirkowskaRemigiusz Szabel.

Wśród najlepszych wronczan znaleźli się Sandra SzczepskaPiotr Rybarczyk i oni oczywiście odebrali drobny sprzęt AGD.

Spośród wszystkich uczestników oraz spośród mieszkających w gminie Wronki losowaliśmy szczęśliwców, którzy odebrali odkurzacze.

Wszystkie nagrody rzeczowe ufundowała oczywiście Amica S.A. a jej przedstawiciel na zakończeniu turnieju – Krzysztof Machaj zaprosił za rok na 15 edycję Amica Cup. Główny zarządzający organizacją imprezy – Maciej Kląskała podkreślił, że za rok na pewno czekają niespodzianki, w końcu to będzie jubileuszowy turniej.

WYNIKI KOŃCOWE AMICA CUP 2017

GALERIA ZDJĘĆ [fot. Katarzyna Adamska]