Turniej amatorski o Puchar Agroturystyki „Róża”

Kolejne zmagania amatorskie na kręgielni we Wronkach odbyły się w sobotę 23 listopada z cyklu turnieji organizowanych przez nasz klub, wspólnie z Amatorskim Stowarzyszeniem Kręglarskim. Patronat tej imprezy objęło małżeństwo Nowaków – z Agroturystyki „Róża” z Obelzanek.

IMG_1930

Obok grających wronczan mieliśmy znów gości z Leszna, Tarnowa Podgórnego, Kościana, Szamotuł, Ostroroga a nawet ze Szczecina. W kategorii mężczyzn zdecydowanie wygrał Tomasz Michalak z Wronek, który z wynikiem 382 kręgle wyprzedził o 7 kręgli Marka Matuszczaka z Leszna i 12 kręgli Karola Nowaka z Sierakowa.

Wśród kobiet na pierwszym miejscu podium stanęła Garczarek Brygida z Wronek z wynikiem 364 kręgle. Drugie miejsce przypadło Bogusławie Ułasewicz z Tarnowa Podgórnego (360) a na najniższym stopniu stanęła Marzena Spychała (354).

Nagrody dla najlepszych uczestników i uczestniczek wręczali właściciele Agroturystyki „Róża” – Róża i Marian Nowakowie. A nagrody były bardzo pomysłowe – to z czego słynie agroturystyka – wyroby własne Państwa Nowaków… W trakcie zawodów uczestnicy mogli też zaspokoić głód wyrobami własnymi – m.in. zjeść pajdę chleba ze smaluszkiem Pani Róży i zagryźć jabłkiem z jabłoni Pana Mariana 😉

A kolejne imprezy rekreacyjne? Już 7 grudnia dzieci do lat 12 będą miały okazję bawić się z Mikołajem a 21 grudnia dorośli zagrają w Kulaniu Gwiazdkowym – szczegóły wkrótce…