Juniorzy wrócili z Czech…

Wronieccy juniorzy (starsi i młodsi) po bardzo udanym sezonie, wyjechali na obóz sportowy do Nachodu (Czechy). Organizatorem wyjazdu był Wielkopolski Okręgowy Związek Kręglarski w Lesznie – i pod opieką Jana Majchrzaka i Leszka Piosika wronczanie, wspólnie z reprezentantami Leszna i Gostynia, spędzili pierwsze dni wakacji w pięknej okolicy Nachodu. Oprócz treningów technicznych na kręgielni klasycznej, nasza młodzież poznawała tajniki bowlingu, oczywiście były długie piesze górskie wędrówki, gra w gry zespołowe – generalnie dużo sportu.

obóz_juniorzy

Pierwsze ładowanie akumulatorów, nasza młodzież ma więc za sobą. To ważne, bo od sierpnia większa część juniorów zacznie przygotowywać się z seniorami do nowego ligowego sezonu. W kolejnym sezonie będziemy mieli aż dwie drużyny w Superlidze i jedną w I Lidze, więc na pewno będziemy sięgać po naszą uzdolnioną młodzież.

W sierpniu na dwunastodniowy obóz do Pucka wyjeżdża kadra młodzików i kilku najmłodszych juniorów młodszych, tak więc cała grupa młodzieżowa będzie miała szansę na wzmocnienie kondycji. O tym, jak nasi młodzi spędzą czas, poinformujemy następnym razem.