Porażka na zakończenie fazy meczowej…

Porażką 7:1 w Lesznie zakończyły nasze Panie fazę meczową rozgrywek o Drużynowe Mistrzostwo Polski Seniorek. Niestety nasza drużyna nie poradziła sobie na wyjeździe z Polonią 1912 Leszno, której pozostał jeszcze jeden mecz do rozegrania ale już na pewno zajmie pierwsze miejsce w tabeli po pierwszej rundzie.

W pierwszym bloku wyraźnie przegrała Karolina Matuszewska a Marta Woźniak dość pechowo – jednym kręglem. W drugim bloku znów zdecydowanie przegrała Agata Banaszak a obok Marta Duszyńska mimo najlepszego rezultatu w drużynie uległa swojej rywalce. Blok trzeci przyniósł nam jeden punkt po wygranym pojedynku Natalii Skrzypczak ale w tym samym czasie swoją potyczkę przegrywa Sylwia Machniewska.

Nasza drużyna na miejscu drugim (8 punktów) z jednym punktem przewagi nad trzecią Alfą-Vector Tarnowo Podgórne. W kolejnej fazie turniejowej te trzy drużyny oraz Tucholanka Tuchola spotkają się na trzech turniejach. Pierwszy turniej zostanie rozegrany w Tarnowie Podgórnym w weekend 25-26.02. Kolejny we Wronkach a ostatni w Lesznie. W tych turniejach każda z czterech drużyn będzie rywalizowała o 4 punkty za zwycięstwo oraz odpowiednio 3, 2 i 1 punkt za kolejne miejsca.

O wynikach oczywiście będziemy informować na naszej stronie.